Prototip Üretim Hizmeti

Ürün ya da bileşenlerinizin işlevsel, operasyonel veya geometrik olarak karmaşık prototiplerine mi ihtiyacınız var? Ağır başlangıç maliyetleri ile henüz ürün geliştirme aşamasındayken üretim araçları satın almak yerine yeni bir teknolojiyi denemek ister misiniz? Ash Robotik, ürün geliştirmek için en önemli adım olan prototip üretimi konusunda, gelişmiş 3D yazıcı parkuru ile kaliteli, hızlı ve nispeten düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetle, üretim ve pazara açılma sürecinizi önemli ölçüde kısaltırken, sizler için yüksek maliyetli çözümlere güçlü bir alternatif sunuyoruz.

3D Yazıcı İle Prototipleme 

3D yazıcı ile prototipleme sonucu sahip olacağınız parça, nihai parçanın yerine geçmese de ihtiyacınız olan pek çok sorunun cevabı niteliğinde olacaktır.

Bu aşama 3D yazıcı ile prototiplemenin ne kadar değerli olduğunun bir kanıtıdır. Ash Robotik olarak, prototiplerinizi hızlı bir şekilde yazdırabilir, test edebilir, yeniden tasarlayabilir ve yeniden yazdırabiliriz. 3D baskı düşük maliyetli, hızlı geri dönüş sağlayan ve tasarımı kolay bir seçenektir.