3D Baskı Hizmeti

3D Baskı Hizmeti

3D baskı hizmeti sayesinde, henüz fikir aşamasındaki projelerinizi elle tutulur nesneler haline getirebiliriz. Yapmanız gereken tek şey, web sitemiz üzerinde yer alan form ya da telefon numaramız aracılığı ile bizimle iletişime geçmek.

3D Modelleme Hizmeti

3D Modelleme Hizmeti

3D Modelleme hizmetleri, fikir aşamasındaki bir projenin ya da hali hazırda mevcut bir parçanın dijitalleştirilerek 3D baskıya hazır hale getirilmesi sürecidir.

3D Tarama Hizmeti

3D Tarama Hizmeti

Ürün geliştirme işlemlerinizi hızlandıracak, yüksek kalite standartları gerektiren, üretim tekrarlanabilirliği sağlayacak ileri nesil 3D tarama prosesleri ile modellerinizi ve prototiplerinizi fonksiyonel ve estetik beklentilerinizi karşılayarak 3D tarayarak tersine mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

Prototip Üretim

Prototip Üretim

Ash Robotik, ürün geliştirmek için en önemli adım olan prototip üretimi konusunda, gelişmiş 3D yazıcı parkuru ile kaliteli, hızlı ve nispeten düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

Kalıp Üretimi

Kalıp Üretimi

Geleneksel yöntemlerde karmaşık tasarımlar genellikle çok yüksek maliyetlere ve üretimde farklı sorunlara neden olma eğilimindedir. 3d yazıcı ile kalıp üretimi, benzersiz kalıp tasarımlarını hayata geçirme potansiyeline sahiptir.

Yedek Parça Üretimi

Yedek Parça Üretimi

Ash Robotik olarak talep ettiğiniz yedek parçanın modellenmiş dijital bir kopyasına sahip olmamanız durumunda, sizin için 3D modelleme hizmeti sunabiliriz. Bununla beraber 3D tarayıcılar ile her boyut ve ölçekte parçanın dijitalleştirilmesini sağlayabiliriz.